Vaše vize, naším tiskem

Polygrafické služby

Spojujeme umění tisku s inovacemi a kreativitou. Jsme hrdí na naši dlouholetou historii a vášeň pro kvalitu, kterou přinášíme do každého projektu.

Polygrafické služby Ag Typ

Ofset

AG typ ofsetový tisk

Tisková technika vhodná pro tisk široké palety tiskovin ve větším nákladu, včetně barevných reprodukcí vysoké kvality. Ofsetový tisk provádíme jednotnou řadou pěti tiskových archových ofsetových strojů KBA Performa pro jedno až čtyřbarvový tisk vybavených obracecím zařízením.
 Maximální formát potisku je 650 x 480 mm.

Digitál

Ag typ Digitální tisk

Tisková technika vhodná pro tisk široké palety tiskovin v menším nákladu, včetně barevných reprodukcí vysoké kvality. Digitální tisk provádíme jednotnou řadou dvou tiskových archových digitálních strojů Xerox.
 Maximální formát potisku je 488 x 330 mm nebo 660 x 330 mm.

Knihtisk

AG typ ofsetový tisk

Tisková technika pro tisk umělecké grafiky, textu, linek a rastrových či plošných forem. Využívána je především na přesný výsek, bigování, číslování, perforaci, plastický tisk a zlacení za tepla. Naší specialitou je také šestnáctimístný číslovač s čárovým kódem.

Tisk je realizován na dvou rychlolisech do formátu 700 x 500 mm
a čtyřech příklopových automatech do formátu 350 x 250 mm.

Knihařské zpracování

Ag typ knihařské upracování

Pro dokončující knihařské zpracování je firma vybavena čtyřmi kapsovými falcovacími stroji Heidelberg a Stahl s následným lisováním složek a jedním falcovacím strojem Shoei Star. Snášení, falcování, šití a ořez je zajištěn dvanácti stanicovou automatickou linkou Bourg Collators s vazbou V1 a dvaceti stanicovou linkou Duplo DSC-10/60i. Lepenou vazbu V2 provádíme na stroji Bourg Binder 3002.

Dále jsme vybaveni technologií pro laminaci, perforaci, bigování, šití drátem, lepení, výsek a vazbu kalendářů. Řezání je prováděno ucelenou řadou strojů Adast v šíři 115 mm.

Grafické studio

Ag Typ grafické studio

Naše grafické studio pro vás zajišťuje kompletní předtiskovou přípravu na platformě PC. Příprava probíhá především v programech Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator a Corel Draw. Obrazové předlohy scanujeme na scaneru Epson.

Textové podklady pro další zpracování přijímáme ve formátech Microsoft Office / Open Office, obrazové ve všech běžných formátech.

Podklady pro předtiskovou přípravu je možné dodávat na běžných přenosných médiích, nebo zasílat elektronicky.


Pro osvit tiskových desek používáme CTP jednotku firmy Screen Plate Rite 4100.

Expedice/doprava

Ag Typ grafické studio

Co by to byly za služby, pokud bychom vám nakonec neposkytli výsledky? Součástí našich standardních služeb je distribuce tiskových produktů přímo do rukou našich zákazníků.

Chcete tisknout?

Nezávazná cenová kalkulace

Rádi vám připravíme cenovou kalkulaci pro vaši zakázku. Stačí nám poslat popis zakázky na e-mail agtyp@agtyp.cz

Abychom vám mohli co nejlépe pomoci, uvádějte prosím ve vašem popisu následující informace: vaše kontaktní údaje, název zakázky, formát, počet stran, požadované barvy, materiál, očekávaný náklad, požadované dokončení, plánovaný termín dodání podkladů a způsob dodání podkladů.

Cenová kalkulace tisk Ag Typ

AG TYP tiskárna

Rudé armády 1468
517 41 Kostelec nad Orlicí

+420 494 321 275

Po - Pá | 6:00 - 14:30

Fakturační údaje

Vladimír Falta
Rudé armády 1468
517 41 Kostelec nad Orlicí
IČ: 41246497 | DIČ: CZ6604202594
Tel.: 494 321 275

Užitečné odkazy

Kontakty

Cenová kalkulace

Sledujte aktuality

Kategorie

Co vám vytiskneme?

Naše polygrafické služby

Portfolio referencí

O nás

Copyright © 2024 Studio Ysis